מי אנחנו?

בשנת 1958 בני הזוג עליזה ויוחנן גולדמן החליטו להקים חברה קטנה המתמחה בשירותי שפה (תמלול, תרגום ועוד) בשם "חבר המתרגמים". השניים אמנם ידעו 7 שפות שונות כל אחד, אבל אף אחד מהם לא יכול היה לנחש שבתוך 3 שנים, החברה המשפחתית תמצב עצמה כחברת התרגום והתמלול המובילה בישראל ובהמשך, תתפתח ותהפוך להיות קבוצת חבר.

בזכות הטכנולוגיה החדישה שייבאו ארצה, המקצועיות שלהם בתחום ותשוקה אמיתית לשפות, בשנת 1961 התבקשו בני הזוג גולדמן להקליט, לתרגם ולתמלל את משפט אייכמן. זו לא רק היתה ההזדמנות הגדולה הראשונה של חבר המתרגמים (שכיום נקראת חבר תרגומים), אלא גם סגירת מעגל מרגשת עבור עליזה, ניצולת שואה בעצמה, שניהלה ותפעלה את הצוותים בעצמה.

בשנת 1970 נרשם ציון דרך נוסף בהיסטוריה שלנו, כשהחלטנו להציג בישראל שירות חדש שטרם נראה פה קודם: אספקת כח אדם. כך למעשה קמה חברת האחות – "חבר כוח אדם" (שכיום נקראת חבר הון אנושי).

אם נצטרך למתוח קו מחבר בין כל תחומי העיסוק של קבוצת חבר, הוא יהיה אהבה אמתית לאנשים ולחיבור ביניהם: כבר יותר מ-60 שנה אנחנו משתדלים להפוך את העולם למקום טוב יותר, באמצעות חיבורים איכותיים ודילוגים מעל מכשולי שפה ותרבות. כשמצרפים לאלה מקצועיות חסרת פשרות התוצאה המתקבלת היא העצמה הדדית – שלכם וגם שלנו.

החזון שלנו

מתוך יושרה ומקצועיות חסרת פשרות ואהבה אמתית לאנשים ולחיבור ביניהם צמחה לה קבוצת חבר – ולמרות שגדלנו ממש "טיפ-טיפה", אותם ערכים הם אלה שמאירים את דרכנו גם כיום.

כשאנחנו מגיעים למשרד בבוקר, יש לנו מטרה אחת בלבד: לחבר בין אנשים. בין אם מדובר בחיבור בין מועמדים איכותיים לארגונים מובילים ובין אם חיבור חוצה תרבויות ושפות בין אנשים; החיבור תמיד נמצא שם, מאיר לנו את הדרך ומסייע לנו לנהל דיאלוג מתמיד שיוצר העצמה של כל הצדדים.

מבחינתנו, מחויבות היא לא סתם מילה ריקה מתוכן. מחויבות היא התשוקה שלנו והיא מהווה את התשתית עבור מגוון הפתרונות שאנחנו מציעים, תוך הקפדה על שירות, מקצועיות וחדשנות.

הפתרונות המגוונים שלנו, לצד האמינות הבלתי מתפשרת, היכולת והרצון שלנו להתמודד עם כל אתגר ולהעניק מענה מדויק לכל לקוח מיצבו אותנו כמומחים בתחומי העיסוק שלנו. כשלכל אלה מתווספות שנים רבות של וותק וניסיון, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים הכי טובות שישנן.

אנחנו מבטיחים שנמשיך לצמוח ולספק לכם, הלקוחות שלנו, את מיטב הפתרונות המקצועיים הקיימים בשוק, תוך הקפדה על שירות מקצועיות וחדשנות, על מנת להמשיך ולהיות המובילים בתחומינו, תמיד.

אנשים
אנשים

בני אדם הם המומחיות שלנו, כבר מעל ל-5 עשורים. מבחינתנו, אנשים הם לא רק חלק מהסיפור, אלא הסיפור כולו.

חיבור

חיבור מדויק הוא אמנות ששכללנו וביססנו במהלך כל שנות הפעילות הענפות שלנו. התשוקה שלנו היא לחבר בין הארגונים, התרבויות והאנשים הנכונים, במטרה להשיג את התוצאות הכי טובות.

דיאלוג
דיאלוג

אנשים + חיבור = דיאלוג, שמשמעותו התגברות על מחסומי שפה ותרבות, בזכות החיבור שיצרנו. זו המשימה שלנו, אליה אנחנו קמים כל בוקר ואנחנו מקפידים להיות שם אתכם גם בשלב הזה, על מנת לוודא שהעניינים מתקדמים בכיוון הנכון.

העצמה
העצמה

כשהחיבור בין האנשים הוא נכון והדיאלוג זורם ללא מעצורי שפה, התוצאה היא העצמה לכל הצדדים שנמצאים באינטראקציה. מבחינתנו מדובר בקסם, שמביא להעצמה וסיפוק לא רק שלכם – אלא גם שלנו.

0

מתרגמים ומתמללים

שמטפלים בכל מילה באהבה

0

מילים

מתורגמות ומתומללות כל חודש

0

מועמדים

שמצאנו להם עבודה

0

מעסיקים

שמצאנו להם עובדים

בין לקוחותינו: