היסטוריה גדולה, בקטנה

לאורך השנים ההיסטוריה שלנו כקבוצת חבר, פגשה לא מעט את ההיסטוריה של מדינת ישראל: היינו שם במשפט אייכמן, במלחמות ישראל, ברצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל וגם בביקורים היסטוריים ובחתימת הסכמי שלום. הנה כמה מהאירועים שהיה לנו חשוב לציין

2023
נובמבר 30

משרדי קבוצת חבר עוברים

משרדי קבוצת חבר עוברים

אחרי עשרות שנים במשרד המיתולוגי בת״א, משרדי קבוצת חבר עוברים למעונם החדש במתחם העסקים היוקרתי במגדלי LYFE.

2021
אפריל 30

מתמללים את ועדת החקירה של אסון הר מירון

מתמללים את ועדת החקירה של אסון הר מירון

חבר תרגומים נבחרה לתמלל את ועדת החקירה הממלכתית שמונתה לחקר אסון הר מירון.

2020
מרץ 1

מוציאים מהלימון לימונדה

מוציאים מהלימון לימונדה

נגיף הקורונה משתק את העולם ומאתגר אותנו לייצר פתרונות יצירתיים ולהוציא מהמשבר את המיטב: לספק שירותי הקלטה ותמלול מרחוק, לבסס מערך שירות לקוחות דיגיטלי 24/7, ולעשות קפיצת מדרגה טכנולוגית.

2017
אפריל 2

נעים להכיר… מחדש!

לוגו קבוצת חבר

חבר הון אנושי מתחילה לעבוד לפי חטיבות התמחות מקצועיות במטרה להעניק מענה מקיף למועמדים – זוטרים ובכירים כאחד –  לכל אורך שלבי הקריירה.

לאחר תהליך של רה-אורגניזציה בחטיבות המקצועיות הפועלות תחת חברות הקבוצה, החלטנו שהגיע הזמן להתחדש: קבוצת חבר עוברת תהליך מרגש של מיתוג מחדש. רוח וחזון הקבוצה מחודדים תחת ארבעת המוטיבים שמאירים את דרכנו מאז ייסודנו ועד היום: אנשים, חיבור, דיאלוג והעצמה. במסגרת התהליך, השם של "חבר המתרגמים" עודכן ל-"חבר תרגומים". נעים להכיר, מחדש!

2013
פברואר 12

Yes We Can: מלווים את ביקור אובמה

Yes We Can: מלווים את ביקור אובמה

נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, מבקר בישראל עם משלחת גדולה של אנשים. גם הפעם חבר המתרגמים נרתמת בשמחה לאתגר ומקליטה, מתמללת ומתרגמת את הביקור, על אף הלוגיסטיקה המורכבת.

2012
אוקטובר 2

קופצים מדרגה ומצטרפים לזירה הבינלאומית

חבר המתרגמים הופכת לחברה גלובלית עולמית ומבצעת עבודות תרגום ולוקליזציה לחברות הגדולות בארץ ובחו"ל, בהן פייסבוק, מיקרוסופט ואל על.

2009
אפריל 2

משחקי הכס: מלווים את האפיפיור בביקור בארץ

משחקי הכס: מלווים את האפיפיור בביקור בארץ

חבר המתרגמים נרתמת למשימה המורכבת ומקליטה, מתמללת ומתרגמת את הביקור בזמן אמת; צוותי התרגום והתמלול שלנו מלווים את האפיפיור במהלך הסיורים במקומות הקדושים לנצרות ודואגים שאף מילה לא תתפספס. חבר הון אנושי נרתמת אף היא ומספקת צוות שליחים, אנשי לוגיסטיקה ואדמיניסטרציה לכל התקופה.

2006
מאי 2

מגייסים עם אינטל

מודעת גיוס עובדים לאינטל

אינטל מתרחבת וחבר הון אנושי נבחרת לגייס באופן בלעדי יותר מ-100 מהנדסים כחלק ממערך פעילות גיוס מאסיבי לחברות בינ"ל במקצועות טכנולוגיים.

אפריל 2

מתרחבים עם חבר ניהול פרויקטים ומיקור חוץ

מתוך הבנת צורך מערכתי של הלקוחות שלנו, בשנת 2006 הכרזנו על פתיחת חבר ניהול פרויקטים ומיקור חוץ – חברת אחות נוספת המתמחה בניהול פרויקטים, תפעול, ניהול יחידות עסקיות והדרכה.

 

1998
אפריל 2

מתחדשים ומתפרסים

"חבר כוח אדם" משנה את שמה ל"חבר הון אנושי". בשלב זה, החברה מונה סניפים רבים בכל רחבי הארץ ועוסקת בתחומים מגוונים בעולם משאבי האנוש.